Väljaanded

Tagasi

28. AUGUST 2019

Ajakiri Sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö on aastast 1997 ilmuv erialane ajakiri, mis aitab kaasa Eesti sotsiaalvaldkonna töötajate professionaalsele arengule ja silmaringi laiendamisele. Ühtlasi on ajakiri praktikute foorum-häälekandja, vahendades nende seisukohti, kogemusi ja infot.

Kellele ajakiri on mõeldud?

Ajakiri on sulle, kui:

 • otsid informatsiooni sotsiaalvaldkonna uuemate poliitikasuundade kohta
 • soovid ennast kursis hoida sotsiaalvaldkonna aktuaalsete probleemide, uudiste ja sündmustega
 • tahad tutvuda Eesti ja maailma parima sotsiaaltöö praktikaga
 • vajad tuge seaduste rakendamisel ja keeruliste kliendijuhtumite lahendamisel
 • sind huvitab sotsiaaltöö kui elukutse – selle väärtused ja põhimõtted, meetodid, töö erinevate sihtrühmadega, erialased enesetäiendamise võimalused
 • soovid panustada Eesti sotsiaalvaldkonna arengusse.

Ajakirja tellimise kohta saab rohkem infot siit.

Lisaks ajakirjale ilmub igakuine Sotsiaaltöö elektrooniline uudiskiri, mis koondab valdkonna värskeimaid uudiseid ja sündmusi. Uudiskirja saab tellida siit.

Autorid

Ajakirja lugejateks ja autoriteks on sotsiaalvaldkonna praktikud ja nende koostööpartnerid, poliitikakujundajad, eksperdid, teadlased, üliõpilased, teenusetarbijad ja kõik teised sotsiaaltöö huvilised.

Ajakirja annavad välja Tervise Arengu Instituut ja Sotsiaalministeerium. Teeme koostööd sotsiaaltööd õpetavate õppeasutustega, sotsiaalvaldkonna kutse- ja eeskosteühendusega ning kõigi sotsiaaltööd väärtustavate organisatsioonide ja inimestega.

Ajakirjal on alaline toimetuse kolleegium, kes annab toimetusele nõu artiklite valikul ning muudes sisulistes küsimustes. 

Kolleegiumi liikmed on Zsolt Bugarszki, Hans van Ewijk, Mailiis Kaljula, Riina Kiik, Eike Käsi, Häli Tarum, Eve Liblik, Valter Parve, Riho Rahuoja, Marju Selg, Hede Sinisaar, Judit Strömpl, Piret Tamme, Karmen Toros, Taimi Tulva.

Ajakirja vastutav toimetaja on Regina Lind ja toimetaja Meelike Tammemägi

Kaastööd ja ettepanekud ajakirja arendamiseks on oodatud toimetuse meiliaadressil ajakiri@tai.ee või telefonil 659 3931.

 • Värske number

  Värske number

      Ajakiri Sotsiaaltöö kirjutab sotsiaaltööst eriolukorras ja paljudel teistel teemadel Sotsiaaltöö kevadn...

 • Eelretsenseeritavad artiklid

  Eelretsenseeritavad artiklid

  Lisaks populaarteaduslikele ja informatiivsetele artiklitele ilmuvad "Sotsiaaltöös" ka eelretsenseeritud teadusartiklid ...

 • Tellimine

  Tellimine

  Ajakiri ilmub neli korda aastas: veebruari, mai ja septembri lõpus ning detsembri keskel. Aastatellimuse hind on 15 eur...

 • Loe artiklieid!

  Loe artiklieid!

  2018. aasta ja varasemaid numbreid on võimalik täismahus lugeda TAI trükiste ja infomaterjalide alt. Valik artikleid vä...