Liigu edasi põhisisu juurde

Koolitused

Pakume spetsialistidele enesetäiendamise võimalusi tervise ja sotsiaaltöö valdkondades. Korraldame koolitusi ja teisi tervise- ja sotsiaalvaldkonna sündmusi: riiklikke ja rahvusvahelisi konverentse, infopäevi ja supervisioone.

Aastas osaleb meie koolitustel ligi 5000 inimest. Pakume kokku üle 300 koolituse ja kursuse. Korraldame 34 suuremat konverentsi igal aastal.

Koolitused on mõeldud koolide, lasteasutuste ja asenduskodude töötajatele, sotsiaal-, lastekaitse- ja noorsootöötajatele, tervishoiutöötajatele ja tervisedendajatele, nõustajatele ja psühholoogidele, hooldus-, lapsendaja- ja eeskosteperedele, kohalikele omavalitsustele, tervise ja sotsiaalvaldkonda panustavatele riigiasutustele, korrakaitseametnikele, mittetulundusühingutele ning ettevõtetele.

Koolitustel osalemine

Koolituskalender

Vaata
  • Koolituste toimumise ajad on toodud koolituskalendris ja samas saab ka koolitustele registreeruda. Kalendrisse lisandub koolitusi pidevalt.
  • Osadele koolitustele saab registreerida vaid asutuste kaudu. 
  • Igal aastal kõiki koolitusi ei toimu. Asjaomane märge on tehtud koolituse juurde.

Koolitussuunad

Meie eesmärk on pakkuda mitmekülgseid ja ajakohaseid tervise- ja sotsiaalvaldkonna täienduskoolitusi. Koolituste korraldamise aluseks on Täiskasvanute koolituse seadus, Täienduskoolituse standard ja Tervise Arengu Instituudi Täienduskoolituse õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise kord. Koolitused toimuvad õppekava alusel ja need registreeritakse Eesti Hariduse Infosüsteemis (ID 16013).