Liigu edasi põhisisu juurde

Valminud on TAI terviseinfo värske uudiskiri

Uudis

Mis teemad seekord uudiskirjas kajastamist leiavad?

Eestlased liiguvad liiga vähe ja ülekaalulisus on süvenev probleem. Liikumise, toitumise ja ülekaalulisusega seonduvaid teemasid avati TAI teadusseminaril „Tasakaalus toidulaud ja piisav liikumine – sõnadest tegudeni“, mille ettekandeid on nüüd võimalik järele vaadata.

Kui suurt tervisekaotusest põhjustatud kulu aga ebapiisav kehaline aktiivsus ja ülekaalulisus riigile tekitab – seda uurisid TAI teadlased äsja avaldatud uuringuga.

Veel on käimas oluline uuring, mis aitab meil mõista laste ja noorte vaimse tervise olukorda. Vajadust selliste andmete järele näitab seegi, et paraku ei ole kiusamine noorte hulgast kuskile kadunud.

Mured ja rõõmud käivad ikka käsikäes – kuigi HIV-i levimus on viimasel kümnel aastal oluliselt vähenenud, on see jätkuvalt kõrgel tasemel. TAI peab inimeste teadlikkuse kasvu HIV-i valdkonnas oluliseks ja meie sel eesmärgil tellitud raadioreklaam noppis äsja ka ühe kuldmuna. Kui Sa võidutööd veel kuulnud ei ole, siis link on uudiskirjas olemas!

Nagu ikka – murrame ka ühe toitumismüüdi. Lisaks on TAI kaastöös sel aastal avaldatud mitmeid olulisi teadusartikleid – millised?

Uuri järele värskest uudiskirjast!