Liigu edasi põhisisu juurde

Tervisedenduse konverents on tänavu virtuaalne ja keskendub vaimsele tervisele

Uudis

Iga-aastane tervisedenduse konverents keskendub tänavu vaimsele tervisele ning toimub 15. septembril veebikonverentsina.

Hea vaimse tervisega inimene kasutab tõhusalt oma võimeid suhetes kodus, õppimises ja töös, tuleb hästi toime igapäevaelu pingetega ning on võimeline aktiivselt ühiskonda panustama. Siiski kogeb elu jooksul vaimse tervise probleeme iga teine inimene ning arvatakse, et aastaks 2030 on vaimne tervis kujunenud levinuimaks rahvatervise probleemiks kogu maailmas. Konverentsil "Vaimne tervis - nähtamatust nähtavaks" räägimegi vaimse tervise olukorrast ja väljakutsetest Eestis.

Konverentsi korraldavad Tervise Arengu Instituut, Eesti Haigekassa, Sotsiaalministeerium, Eesti vaimse tervise ja heaolu koalitsioon (VATEK), Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž, Tallinna Tervishoiukõrgkool ja Maailma Terviseorganisatsiooni esindus Eestis. 

E-postrite tutvustus 

Ootame konverentsil kõrgkoole ja vaimse tervise teemadega tegelevaid organisatsioone tutvustama oma vaimse tervise teemalisi uurimustöid ja häid praktikaid e-postritena. Selleks palume kokkuvõte esitada hiljemalt 17. augustiks siin.

Hiljemalt kaks nädalat enne konverentsi anname teada, millised postrid konverentsile pääsevad.

Eelregistreerumine 

Konverentsile ootame osalema maakondade ja kohalike omavalitsuste turvalisuse ja tervisenõukogude ning -komisjonide liikmeid, omavalitsuste juhte ja spetsialiste, tervishoiutöötajaid, haridusasutuste, sh kõrgkoolide töötajaid ja tudengeid, tööandjate esindajaid, vaimse tervise probleemidega inimesi esindavate organisatsioonide esindajaid, ministeeriumite, riigiasutuste ja MTÜ-de esindajaid ning ajakirjanikke.

Konverents on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Palun eelregistreeru siin.

Konverentsi kava ja paralleelsessioonide valiku avaldame augustis.

Kohtumiseni veebikonverentsil!