Liigu edasi põhisisu juurde

Kutsume õpetajaid osalema tasuta koolitusel

Uudis

Kui töötate üldharidus- või kutsekoolis ja sooviksite arendada enda sotsiaal-emotsionaalseid oskuseid, kutsume Teid osa võtma Gordoni õpetajate koolist või Vaikuseminutite koolitusprogrammist õpetajatele (Teadliku õpetaja kursus ning Tähelepanu ja meelerahu lühiharjutuste kursus).

Gordoni õpetajate kooli suhtlemiskoolitusel õpetatakse praktiliste oskuste kaudu paremini suhteid kujundama, probleemide tekkimist ja õpilaste probleemset käitumist ennetama.

Vaikuseminutite koolitusprogrammi eesmärk on toetada õpetaja eneseteadlikkust ning anda oskused enda heaolu eest hoolitsemiseks, eneseregulatsiooniks, stressi juhtimiseks ja emotsionaalsete olukordadega toimetulekuks.

Toimumisaeg: Viis-kuus koolituspäeva novembri ja aprilli vahel.

Eeldus: Töötate õpetajana vähemalt 0,5 või suurema koormusega üldharidus- või kutsekoolis ja ei ole varem osalenud ühelgi Vaikuseminutite ega Gordoni koolitustel.

Täpsem info ja registreerimine: ibs.ee/koolitused. Koolitusele on võimalik registreeruda kuni 13.10.2023.

 

Koolitused toimuvad Tervise Arengu Instituudi ja Balti Uuringute Instituudi uuringu „Õpetajate sotsiaal-emotsionaalse pädevuse arengut toetavate koolituskursuste hindamisuuring“ raames. Uuringu eesmärk on tõsta õpetajate sotsiaal-emotsionaalset pädevust, mis aitab ennetada õpetajate stressi ja läbipõlemist ning toetab laste vaimset tervist ja hariduslike eesmärkide saavutamist.