Väljaanded

Tagasi

13. SEPTEMBER 2017

Tellimine

Alates 2015. aastast ilmub ajakiri neli korda aastas: veebruari, mai ja septembri lõpus ning detsembri keskpaigas. 

Ajakirja aastatellimuse hind on 15 eurot, üliõpilastele 10 eurot. Aastatellimus kolmes eksemplaris samale tellijale maksab 29 eurot. Välismaale tellides lisandub tellimuse hinnale ka postikulu.

Tellin ajakirja

Soodushinnaga tellimuse saab vormistada postkontorites üle Eesti või meiliaadressil ajakiri@tai.ee.

Olemasoleva tellimuse pikendamiseks või lisaeksemplaride tellimiseks kirjuta samal aadressil. Samuti on toimetusest võimalik saada varem ilmunud ajakirjanumbreid.

Ajakiri on müügil

  • Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuses (Tallinn, Hiiu 42)
  • Tartu Ülikooli Raamatupoes (Tartu, Raekoja plats 11)

Lisaks paberväljaandele ilmub 11 korda aastas ehk iga kuu (v.a august) Sotsiaaltöö tasuta  elektrooniline uudiskiri, mille saab tellida SIIT.

7 soovitust, miks ajakiri tellida

  • 18-aastase kogemustepagasiga erialaajakiri koondab valdkonnapõhiselt sotsiaaltööga seotud spetsialiste. See on «meie ajakiri», mis aitab püsida kursil, jääda informeerituks ning arenda pidevalt professionaalset suhtevõrgustikku.
  • Ajakiri toob lugejaini praktikute ja teoreetikute aktuaalsed seisukohad, mis mõjutavad otseselt sotsiaalvaldkonna uuemate poliitikasuundade arenguid, aktuaalsete probleemide lahenduskäike ja sündmusi.
  • Nii osaled mõtteruumis, mis moodustab n-ö valdkonnapõhise profiklubi – mõjuta arenguid, räägi, kuidas toimuvad asjad igapäevaelus läbi raske töö ja praktika ning suuna poliitikaid pikemas perspektiivis ja õiges suunas.
  • Ajakiri toob sinuni sotsiaaltöö, hoolekande ning sotsiaalpoliitika ja -hariduse põneva ja kireva maailma, aidates sul orienteeruda, praktiseerida ja end pidevalt täiendada.
  • Sotsiaaltöö on justkui väärtkirjandus raamaturiiulis – erialaajakirjas avaldatud artiklite väärtus ajas ei kahane, vaid see muutub oluliseks töömaterjaliks protsesside võrdlemisel, uurimuste korraldamisel ning teadustöös.
  • Erialaajakiri tagab suurepärase võimaluse valdkonnas tegutsevatele ekspertidele, teadlastele ja üliõpilastele eelretsenseeritud artiklite avaldamiseks.
  • Ajakirjast saab Eesti parima sotsiaaltöö praktika kõrval ülevaate ka sellest, mis toimub maailmas meie ümber ning mida ja millest mõtlevad meie rahvusvahelised kolleegid.