Väljaanded

Tagasi

15. JUUNI 2018

Ajakiri Sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö on aastast 1997 ilmuv erialane ajakiri, mis aitab kaasa Eesti sotsiaalvaldkonna töötajate professionaalsele arengule ja silmaringi laiendamisele. Ühtlasi on ajakiri praktikute foorum-häälekandja, vahendades nende seisukohti, kogemusi ja infot.

Kellele ajakiri on mõeldud?

Ajakiri on sulle, kui:

 • otsid informatsiooni sotsiaalvaldkonna uuemate poliitikasuundade kohta
 • soovid ennast kursis hoida sotsiaalvaldkonna aktuaalsete probleemide, uudiste ja sündmustega
 • tahad tutvuda Eesti ja maailma parima sotsiaaltöö praktikaga
 • vajad tuge seaduste rakendamisel ja keeruliste kliendijuhtumite lahendamisel
 • sind huvitab sotsiaaltöö kui elukutse – selle väärtused ja põhimõtted, meetodid, töö erinevate sihtrühmadega, erialased enesetäiendamise võimalused
 • soovid panustada Eesti sotsiaalvaldkonna arengusse.

Ajakiri ilmub neli korda aastas: veebruari, mai ja septembri lõpus ning detsembri keskpaigas.

Autorid

Ajakirja lugejateks ja autoriteks on sotsiaalvaldkonna praktikud ja nende koostööpartnerid, poliitikakujundajad, eksperdid, teadlased, üliõpilased, teenusetarbijad ja kõik teised sotsiaaltöö huvilised.

Ajakirja annavad välja Tervise Arengu Instituut ja Sotsiaalministeerium. Teeme koostööd sotsiaaltööd õpetavate õppeasutustega, sotsiaalvaldkonna kutse- ja eeskosteühendusega ning kõigi sotsiaaltööd väärtustavate organisatsioonide ja inimestega.

Ajakirjal on alaline toimetuse kolleegium, kes annab toimetusele nõu artiklite valikul ning muudes sisulistes küsimustes. Kolleegiumi koosolekud toimuvad vähemalt neli korda aastas.

Kolleegiumi liikmed on Zsolt Bugarszki, Hans van Ewijk, Mailiis Kaljula, Riina Kiik, Häli Tarum, Eve Liblik, Marju Medar, Marje Paljak, Valter Parve, Riho Rahuoja, Marju Selg, Hede Sinisaar, Judit Strömpl, Piret Tamme, Taimi Tulva.

Ajakirja vastutavad toimetajad on Regina Lind ja Kairiin Nuudi (lapsehoolduspuhkusel). Kairiini asendab tegevtoimetaja Laur Raudsoo.

Kaastööd ja ettepanekud ajakirja arendamiseks on oodatud toimetuse meiliaadressil ajakiri@tai.ee või telefonil 659 3931.

Kontakt

Tervise Arengu Instituudi koolituskeskus
Hiiu 42 Tallinn
Tel: 659 3931
Faks: 659 3931

E-post: ajakiri@tai.ee

 • Värske number

  Värske number

  Septembri lõpus ilmunud ajakirja Sotsiaaltöö number (3/2018) teeb vahekokkuvõtte haldusreformi järel tehtud muudatuste...

 • Eelretsenseeritavad artiklid

  Eelretsenseeritavad artiklid

  Lisaks populaarteaduslikele ja informatiivsetele artiklitele ilmuvad "Sotsiaaltöös" ka eelretsenseeritud teadusartiklid ...

 • Tellimine

  Tellimine

  Ajakiri ilmub neli korda aastas: veebruari, mai ja septembri lõpus ning detsembri keskel. Aastatellimuse hind on...

 • Loe artiklieid!

  Loe artiklieid!

  Sotsiaaltöö uudiskirjast Statistika. Sotsiaalse kaitse kulutused kohaliku omavalitsuse üksustes, 2013–2017. Sotsiaalm...